CT-6EP102
Productnummer DigiKey
563-CT-6EP102-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CT-6EP102
Beschrijving
TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 kOhms 0,5W, 1/2W PC-pennen Through-hole Trimmer-potentiometer Cermet 1.0 Draai Instelling bovenkant
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CT-6EP102 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Fabrikant
Nidec Components
Aantal omwentelingen
1.0
Serie
Type aanpassing
Instelling bovenkant
Verpakking
Bulk
Resistief materiaal
Cermet
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Weerstand
1 kOhms
Stijl aansluiting
PC-pennen
Vermogen (watt)
0,5W, 1/2W
Grootte / afmetingen
Vierkant - 0,276" x 0,276" oppervlak (7,00mm x 7,00mm)
Tolerantie
±10%