UCS2C221MHD1TN
Productnummer DigiKey
493-13277-1-ND - Cut Tape (CT)
493-13277-3-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UCS2C221MHD1TN
Beschrijving
CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
220 µF 160 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 10000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
UCS2C221MHD1TN Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
1.185 A @ 120 Hz
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2.37 A @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,295" (7,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,630" dia (16,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,043" (26,50mm)
Spanning - nominaal
160 V
Type montage
Levensduur bij temp.
10000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C