UBW1H100MPD
Productnummer DigiKey
493-16426-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UBW1H100MPD
Beschrijving
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µF 50 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 1000 uur @ 135°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
UBW1H100MPD Modellen
Categorie
Klasse
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
90 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
180 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Impedantie
750 mOhms
Capaciteit
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Spanning - nominaal
50 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,531" (13,50mm)
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 135°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 135°C