UAS2D680MHD is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Upgrade
Nichicon
Op voorraad: 951
Gegevensblad
Similar
Nichicon
Op voorraad: 1.009
Gegevensblad
Similar
Op voorraad: 0
Parametrisch equivalent
Parametrisch equivalent
Upgrade
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Chemi-Con
Chemi-Con
68 µF 200 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 2000 uur @ 105°C
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
UAS2D680MHD
Productnummer DigiKey
493-7012-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UAS2D680MHD
Beschrijving
CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
UAS2D680MHD Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
320 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
512 mA @ 10 kHz
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,492" dia (12,50mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,063" (27,00mm)
Spanning - nominaal
200 V
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C