PCR1V221MCL1GS
Productnummer DigiKey
493-13763-2-ND - Tape & Reel (TR)
493-13763-1-ND - Cut Tape (CT)
493-13763-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PCR1V221MCL1GS
Beschrijving
CAP ALUM POLY 220UF 20% 35V SMD
Gedetailleerde beschrijving
220 µF 35 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 21mOhm 4000 uur @ 125°C
EDA/CAD-modellen
PCR1V221MCL1GS Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
4000 uur @ 125°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Rimpelstroom bij hoge frequentie
3.3 A @ 100 kHz
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Capaciteit
220 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,472" (12,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Spanning - nominaal
35 V
ESR (equivalente serieweerstand)
21mOhm