PCR1H121MCL1GS
Productnummer DigiKey
493-13773-2-ND - Tape & Reel (TR)
493-13773-1-ND - Cut Tape (CT)
493-13773-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PCR1H121MCL1GS
Beschrijving
CAP ALUM POLY 120UF 20% 50V SMD
Gedetailleerde beschrijving
120 µF 50 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 25mOhm 4000 uur @ 125°C
EDA/CAD-modellen
PCR1H121MCL1GS Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
4000 uur @ 125°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Rimpelstroom bij hoge frequentie
3 A @ 100 kHz
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Capaciteit
120 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,394" (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Spanning - nominaal
50 V
ESR (equivalente serieweerstand)
25mOhm