MTP2915150ML01
Productnummer DigiKey
3372-MTP2915150ML01-ND
Productnummer fabrikant
MTP2915150ML01
Beschrijving
FIXED IND 15UH 30A 3 MOHM TH
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15 µH Niet afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 30 A 3mOhm max. Radial
Categorie
Stroom - verzadiging
16A
DC-weerstand (DCR)
3mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
1,102" L x 0,748" B (28,00mm x 19,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,610" (15,50mm)