MTP2915100ML01
Productnummer DigiKey
3372-MTP2915100ML01-ND
Fabrikant
Coilmx
Productnummer fabrikant
MTP2915100ML01
Beschrijving
FIXED IND 10UH 30A 2.5 MOHM TH
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Niet afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 30 A 2,5mOhm max. Radial
Categorie
Stroom - verzadiging
28A
Fabr.
Afscherming
Niet afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
2,5mOhm max.
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Type montage
Through-hole
Materiaal - kern
Verpakking / doos
Radial
Inductantie
Grootte / afmetingen
1,102" L x 0,748" B (28,00mm x 19,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,610" (15,50mm)