MS1050100MS001
Productnummer DigiKey
3372-MS1050100MS001TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Coilmx
Productnummer fabrikant
MS1050100MS001
Beschrijving
FIXED IND 10UH 5.5A 30 MOHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Inductor 5.5 A 30mOhm max. 2-SMD
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
30mOhm max.
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Frequentie inductie - test
100 kHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
2-SMD
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
2-SMD
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,439" L x 0,394" B (11,15mm x 10,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,197" (5,00mm)
Stroom - verzadiging
8,5A