MS06301R0MS001
Productnummer DigiKey
3372-MS06301R0MS001TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Coilmx
Productnummer fabrikant
MS06301R0MS001
Beschrijving
FIXED IND 1UH 12A 7.5 MOHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µH Afgeschermd Inductor 12 A 7,5mOhm max. 2-SMD
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
7,5mOhm max.
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Frequentie inductie - test
100 kHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
2-SMD
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
2-SMD
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,281" L x 0,260" B (7,15mm x 6,60mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Stroom - verzadiging
15A