BZT52C75
Productnummer DigiKey
3372-BZT52C75TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BZT52C75
Beschrijving
DIODE ZENER 75V 500MW SOD123
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 75 V 500 mW ±5% Opbouwmontage SOD-123
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
265 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 56 V
Serie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Verpakking / doos
Tolerantie
±5%
Apparaatpakket leverancier
SOD-123
Vermogen - max.
500 mW