XRCPB25M000F3M00R0 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Murata Electronics
Op voorraad: 138.871
Gegevensblad
Similar
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
Op voorraad: 2.975
Gegevensblad
25 MHz ±30ppm Kristallen 6pF 150 Ohms 4-SMD, zonder kabel