XRCPB24M576F0L00R0
Productnummer DigiKey
490-13430-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-13430-1-ND - Cut Tape (CT)
490-13430-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XRCPB24M576F0L00R0
Beschrijving
CRYSTAL 24.5760MHZ 6PF SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
24.576 MHz ±100ppm Kristallen 6pF 150 Ohms 4-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
XRCPB24M576F0L00R0 Modellen
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
150 Ohms
Fabr.
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Serie
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Verouderd
Verpakking / doos
Type
MHz-kristal
Apparaatpakket leverancier
4-SMD (2x1,6)
Frequentie
24.576 MHz
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,020" (0,50mm)
Frequentietolerantie
±100ppm
Basisproductnummer
Belastingscapaciteit
6pF