XRCPB24M000F2P00R0 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Murata Electronics
Op voorraad: 31.709
Gegevensblad
24 MHz ±20ppm Kristallen 6pF 150 Ohms 4-SMD, zonder kabel