XRCPB24M000F0Z00R0 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Murata Electronics
Op voorraad: 0
Gegevensblad
24 MHz ±100ppm Kristallen 6pF 150 Ohms 4-SMD, zonder kabel