XRCGB32M000F2P00R0 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | XRCGB32M000F2P00R0 |
Beschrijving | CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 17 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 32 MHz ±20ppm Kristallen 6pF 100 Ohms 4-SMD, zonder kabel |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | XRCGB32M000F2P00R0 Modellen |
Categorie | ESR (equivalente serieweerstand) 100 Ohms |
Fabr. | Bedrijfsmodus Grondmodus |
Serie | Bedrijfstemperatuur -30°C ~ 85°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Type montage Opbouwmontage |
Status onderdeel Actief | Verpakking / doos |
Type MHz-kristal | Apparaatpakket leverancier 4-SMD (2x1,6) |
Frequentie 32 MHz | Grootte / afmetingen 0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm) |
Frequentiestabiliteit ±20ppm | Hoogte - geplaatst (max.) 0,028" (0,70mm) |
Frequentietolerantie ±20ppm | Basisproductnummer |
Belastingscapaciteit 6pF |