XRCGB26M000F2P00R0
Productnummer DigiKey
490-9764-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-9764-1-ND - Cut Tape (CT)
490-9764-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XRCGB26M000F2P00R0
Beschrijving
CRYSTAL 26.0000MHZ 6PF SMD
Gedetailleerde beschrijving
26 MHz ±20ppm Kristallen 6pF 150 Ohms 4-SMD, zonder kabel
EDA/CAD-modellen
XRCGB26M000F2P00R0 Modellen
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
150 Ohms
Grondmodus
Serie
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 85°C
Frequentie
26 MHz
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frequentiestabiliteit
±20ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,028" (0,70mm)
Frequentietolerantie
±20ppm
Basisproductnummer
Belastingscapaciteit
6pF