XRCGB24M000F2P00R0
Productnummer DigiKey
490-9762-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-9762-1-ND - Cut Tape (CT)
490-9762-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XRCGB24M000F2P00R0
Beschrijving
CRYSTAL 24.0000MHZ 6PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
24 MHz ±20ppm Kristallen 6pF 150 Ohms 4-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
XRCGB24M000F2P00R0 Modellen
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
150 Ohms
Fabr.
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Serie
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Type
MHz-kristal
Apparaatpakket leverancier
4-SMD (2x1,6)
Frequentie
24 MHz
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frequentiestabiliteit
±20ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,028" (0,70mm)
Frequentietolerantie
±20ppm
Basisproductnummer
Belastingscapaciteit
6pF