XRCGA30M000FBA1BR0
Productnummer DigiKey
490-XRCGA30M000FBA1BR0TR-ND - Tape & Reel (TR)
490-XRCGA30M000FBA1BR0CT-ND - Cut Tape (CT)
490-XRCGA30M000FBA1BR0DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XRCGA30M000FBA1BR0
Beschrijving
CRYSTAL 30.0MHZ SMD
Gedetailleerde beschrijving
30 MHz ±15ppm Kristallen 8pF 70 Ohms 4-SMD, zonder kabel
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
70 Ohms
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Frequentie
30 MHz
Frequentiestabiliteit
±45ppm
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frequentietolerantie
±15ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,028" (0,70mm)
Belastingscapaciteit
8pF