XRCGA24M000FBA1BR0 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | XRCGA24M000FBA1BR0 |
Beschrijving | CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 17 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 24 MHz ±15ppm Kristallen 8pF 110 Ohms 4-SMD, zonder kabel |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | XRCGA24M000FBA1BR0 Modellen |
Categorie | ESR (equivalente serieweerstand) 110 Ohms |
Fabr. | Bedrijfsmodus Grondmodus |
Serie | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C |
Type MHz-kristal | Verpakking / doos |
Frequentie 24 MHz | Apparaatpakket leverancier 4-SMD (2x1,6) |
Frequentiestabiliteit ±35ppm | Grootte / afmetingen 0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm) |
Frequentietolerantie ±15ppm | Hoogte - geplaatst (max.) 0,028" (0,70mm) |
Belastingscapaciteit 8pF |