XRCGA20M000F3A1BR0
Productnummer DigiKey
490-XRCGA20M000F3A1BR0TR-ND - Tape & Reel (TR)
490-XRCGA20M000F3A1BR0CT-ND - Cut Tape (CT)
490-XRCGA20M000F3A1BR0DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XRCGA20M000F3A1BR0
Beschrijving
CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
20 MHz ±15ppm Kristallen 8pF 150 Ohms 4-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
XRCGA20M000F3A1BR0 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
150 Ohms
Fabr.
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
MHz-kristal
Verpakking / doos
Frequentie
20 MHz
Apparaatpakket leverancier
4-SMD (2x1,6)
Frequentiestabiliteit
±45ppm
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frequentietolerantie
±15ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,028" (0,70mm)
Belastingscapaciteit
8pF