PRG15BC3R3MM1RC
Productnummer DigiKey
490-PRG15BC3R3MM1RCTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-PRG15BC3R3MM1RCCT-ND - Cut Tape (CT)
490-PRG15BC3R3MM1RCDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PRG15BC3R3MM1RC
Beschrijving
PTC RESET FUSE
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ceramic PTC herstelbare zekeringen 9V 110 mA Ih Opbouwmontage 0402 (1005 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PRG15BC3R3MM1RC Modellen
Categorie
Stroom - max.
3.41 A
Fabrikant
Murata Electronics
Weerstand - 25 °C (typ.)
3.3 Ohms
Serie
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Type
Ceramic
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spanning - max.
9V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,028" (0,70mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
110 mA
Goedkeuringsinstantie
TUV, UL, VDE
Stroom - inschakel (It)
205 mA