PKM22EPPH4001-B0
PKM22EPPH4001-B0
PKM22EPPH4001-B0
Productnummer DigiKey
490-4692-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PKM22EPPH4001-B0
Beschrijving
BUZZER PIEZO 1.5V 22MM TH
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Zoemers Transducer, extern aangedreven Piëzo 1.5 V 4kHz 75dB @ 1,5V, 10cm Through-hole PC-pennen
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PKM22EPPH4001-B0 Modellen
Categorie
Technologie
Piëzo
Fabrikant
Murata Electronics
Bedrijfsmodus
Belapparaat
Serie
Sound pressure level (SPL)
75dB @ 1,5V, 10cm
Verpakking
Bulk
Locatie poort
Bovenkant
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Driver circuitry
Transducer, extern aangedreven
Type montage
Through-hole
Type ingang
Nul-pieksignaal
Aansluiting
PC-pennen
Spanning - nominaal
1.5 V
Grootte / afmetingen
0,866" dia (22,00mm)
Spanningsbereik
30V (max,)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,343" (8,70mm)
Frequentie
4kHz