NXFT15WF104FEAB040
Productnummer DigiKey
490-NXFT15WF104FEAB040TR-ND - Tape & Reel (TR)
490-NXFT15WF104FEAB040CT-ND - Cut Tape (CT)
490-NXFT15WF104FEAB040DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NXFT15WF104FEAB040
Beschrijving
NTC TEMP SENSOR
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
NTC-thermistors 100k Bead
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
NXFT15WF104FEAB040 Modellen
Categorie
B25/50
4250K
Fabrikant
Murata Electronics
B25/85
4311K
Serie
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Vermogen - max.
3 mW
Weerstand in ohm bij 25 °C
100k
Lengte - geleidingsdraad
1,57" (40,00mm)
Weerstandtolerantie
±1%
Type montage
Vrijhangend
B-waarde tolerantie
±1%