NFZ2MSD301SZ10L
Productnummer DigiKey
490-NFZ2MSD301SZ10LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-NFZ2MSD301SZ10LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-NFZ2MSD301SZ10LDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NFZ2MSD301SZ10L
Beschrijving
FERRITE BEAD 300 OHM 0806 1LN
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
300 Ohms @ 100 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0806 (2016 metrisch) 3,8A 26mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
NFZ2MSD301SZ10L Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
26mOhm
Fabrikant
Murata Electronics
Klasse
AEC-Q200
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0806 (2016 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Aantal lijnen
1
Hoogte (max.)
0,047" (1,20mm)
Impedantie bij frequentie
300 Ohms @ 100 MHz
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Nominale stroom (max.)
3,8A