NFZ2MSD150SN10L
Productnummer DigiKey
490-NFZ2MSD150SN10LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-NFZ2MSD150SN10LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-NFZ2MSD150SN10LDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NFZ2MSD150SN10L
Beschrijving
FERRITE BEAD 15 OHM 0806 1LN
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15 Ohms @ 10 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0806 (2016 metrisch) 4,4A 23mOhm
EDA/CAD-modellen
NFZ2MSD150SN10L Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
23mOhm
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Hoogte (max.)
0,047" (1,20mm)
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Impedantie bij frequentie
15 Ohms @ 10 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
4,4A