NFZ2MSD150SN10L | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | NFZ2MSD150SN10L |
Beschrijving | FERRITE BEAD 15 OHM 0806 1LN |
Standaard levertijd fabrikant | 21 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 15 Ohms @ 10 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0806 (2016 metrisch) 4,4A 23mOhm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | NFZ2MSD150SN10L Modellen |
Categorie | DC-weerstand (DCR) (max.) 23mOhm |
Fabrikant Murata Electronics | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C |
Serie | Verpakking / doos 0806 (2016 metrisch) |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Type montage Opbouwmontage |
Status onderdeel Actief | Hoogte (max.) 0,047" (1,20mm) |
Aantal lijnen 1 | Grootte / afmetingen 0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm) |
Impedantie bij frequentie 15 Ohms @ 10 MHz | Basisproductnummer |
Nominale stroom (max.) 4,4A |