NFZ2MSD102SZ10L
Productnummer DigiKey
490-NFZ2MSD102SZ10LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-NFZ2MSD102SZ10LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-NFZ2MSD102SZ10LDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NFZ2MSD102SZ10L
Beschrijving
FERRITE BEAD 1 KOHM 0806 1LN
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 kOhms @ 100 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0806 (2016 metrisch) 2,5A 46mOhm
EDA/CAD-modellen
NFZ2MSD102SZ10L Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
46mOhm
Fabrikant
Murata Electronics
Klasse
AEC-Q200
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Hoogte (max.)
0,047" (1,20mm)
Impedantie bij frequentie
1 kOhms @ 100 MHz
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Nominale stroom (max.)
2,5A