NFZ18SM701SN10D
Productnummer DigiKey
490-NFZ18SM701SN10DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-NFZ18SM701SN10DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-NFZ18SM701SN10DDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NFZ18SM701SN10D
Beschrijving
FERRITE BEAD 700 OHM 0603 1LN
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
700 Ohms @ 100 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 800mA 290mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
NFZ18SM701SN10D Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
290mOhm
Fabrikant
Murata Electronics
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Hoogte (max.)
0,037" (0,95mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie bij frequentie
700 Ohms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
800mA