NFM41PC155B1E3L
Productnummer DigiKey
490-6986-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-6986-1-ND - Cut Tape (CT)
490-6986-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NFM41PC155B1E3L
Beschrijving
CAP FEEDTHRU 1.5UF 25V 1806
Gedetailleerde beschrijving
1.5 µF Doorvoercondensators 25V 6 A 9mOhm 1806 (4516 metrisch), 3 PC-pad
EDA/CAD-modellen
NFM41PC155B1E3L Modellen
Categorie
Stroom
6 A
DC-weerstand (DCR) (max.)
9mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 85°C
Verpakking / doos
1806 (4516 metrisch), 3 PC-pad
Grootte / afmetingen
0,177" L x 0,063" B (4,50mm x 1,60mm)
Capaciteit
1.5 µF
Hoogte (max.)
0,047" (1,20mm)
Tolerantie
-20%, +50%
Basisproductnummer
Spanning - nominaal
25V