NFM18PS105D0J3D
Productnummer DigiKey
490-13394-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-13394-1-ND - Cut Tape (CT)
490-13394-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NFM18PS105D0J3D
Beschrijving
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0603
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µF Doorvoercondensators 6,3V 2 A 30mOhm 0603 (1608 metrisch), 3 PC-pad
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
NFM18PS105D0J3D Modellen
Categorie
Stroom
2 A
Fabrikant
Murata Electronics
DC-weerstand (DCR) (max.)
30mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch), 3 PC-pad
Type
Doorvoer
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Capaciteit
1 µF
Hoogte (max.)
0,028" (0,70mm)
Tolerantie
±20%
Basisproductnummer
Spanning - nominaal
6,3V