NFM15PC755R0G3D
Productnummer DigiKey
490-NFM15PC755R0G3DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-NFM15PC755R0G3DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-NFM15PC755R0G3DDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NFM15PC755R0G3D
Beschrijving
CAP FEEDTHRU 7.5UF 20% 4V 0402
Gedetailleerde beschrijving
7.5 µF Doorvoercondensators 4V 2 A 40mOhm 0402 (1005 metrisch), 3 PC-pad
EDA/CAD-modellen
NFM15PC755R0G3D Modellen
Categorie
Stroom
2 A
DC-weerstand (DCR) (max.)
40mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 85°C
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Capaciteit
7.5 µF
Hoogte (max.)
0,026" (0,65mm)
Tolerantie
±20%
Basisproductnummer
Spanning - nominaal
4V