NFM15PC146R0G3D
Productnummer DigiKey
490-18095-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-18095-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18095-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NFM15PC146R0G3D
Beschrijving
CAP FEEDTHRU 14UF 20% 4V 0402
Gedetailleerde beschrijving
14 µF Doorvoercondensators 4V 2 A 30mOhm 0402 (1005 metrisch), 3 PC-pad
EDA/CAD-modellen
NFM15PC146R0G3D Modellen
Categorie
Spanning - nominaal
4V
Stroom
2 A
Serie
DC-weerstand (DCR) (max.)
30mOhm
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 85°C
Capaciteit
14 µF
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerantie
±20%