NFE61PT472C1H9L
Productnummer DigiKey
490-2554-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-2554-1-ND - Cut Tape (CT)
490-2554-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NFE61PT472C1H9L
Beschrijving
FILTER LC(T) 4700PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
LC (T-type) EMI-filters 3rd Bestelling Laagdoorlaat 1 kanaal C = 4700pF 2 A 2706 (6816 metrisch), 3 PC-pad
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
NFE61PT472C1H9L Modellen
Categorie
Waarden
C = 4700pF
Fabrikant
Murata Electronics
ESD-bescherming
Nee
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Spanning - nominaal
50V
Type
Laagdoorlaat
Type montage
Opbouwmontage
Filtervolgorde
3rd
Verpakking / doos
2706 (6816 metrisch), 3 PC-pad
Technologie
LC (T-type)
Grootte / afmetingen
0,268" L x 0,063" B (6,80mm x 1,60mm)
Aantal kanalen
1
Hoogte
0,075" (1,90mm)
Stroom
2 A