LQW32FT2R2M0HL
Productnummer DigiKey
490-LQW32FT2R2M0HLTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-LQW32FT2R2M0HLCT-ND - Cut Tape (CT)
490-LQW32FT2R2M0HLDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LQW32FT2R2M0HL
Beschrijving
FIXED IND 2.2UH 1A 190 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 1 A 190mOhm max. 1210 (3225 metrisch)
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
190mOhm max.
Serie
Frequentie - zelfresonerend
200MHz
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type
Trommelkern, draadgewonden
Frequentie inductie - test
1 MHz
Verpakking / doos
1210 (3225 metrisch)
Tolerantie
±20%
Apparaatpakket leverancier
1210
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Stroom - verzadiging
1A
Hoogte - geplaatst (max.)
0,098" (2,50mm)