LQW2UAS12NG0CL
Productnummer DigiKey
490-18470-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-18470-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18470-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LQW2UAS12NG0CL
Beschrijving
FIXED IND 12NH 1A 90 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
12 nH Niet afgeschermd Draadgewonden Inductor 1 A 90mOhm max. 1008 (2520 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LQW2UAS12NG0CL Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR)
90mOhm max.
Fabr.
Q bij freq.
50 @ 500MHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
3,3GHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Frequentie inductie - test
50 MHz
Type
Draadgewonden
Verpakking / doos
1008 (2520 metrisch)
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
1008
Tolerantie
±2%
Grootte / afmetingen
0,103" L x 0,096" B (2,62mm x 2,45mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,080" (2,03mm)