LQW21FT2R0M0HL
Productnummer DigiKey
490-LQW21FT2R0M0HLTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-LQW21FT2R0M0HLCT-ND - Cut Tape (CT)
490-LQW21FT2R0M0HLDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LQW21FT2R0M0HL
Beschrijving
FIXED IND 2UH 400MA 290 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 400 mA 290mOhm max. 0805 (2012 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LQW21FT2R0M0HL Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
290mOhm max.
Serie
Frequentie - zelfresonerend
230MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type
Trommelkern, draadgewonden
Frequentie inductie - test
1 MHz
Materiaal - kern
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,071" (1,80mm)
Stroom - verzadiging
450mA