LQP03TN3N3B02D
Productnummer DigiKey
490-6728-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-6728-1-ND - Cut Tape (CT)
490-6728-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LQP03TN3N3B02D
Beschrijving
FIXED IND 3.3NH 450MA 250 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3.3 nH Niet afgeschermd Dikkefilm Inductor 450 mA 250mOhm max. 0201 (0603 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LQP03TN3N3B02D Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR)
250mOhm max.
Fabr.
Q bij freq.
14 @ 500MHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
8GHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
500 MHz
Type
Dikkefilm
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
0201 (0603 metrisch)
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
0201 (0603 metrisch)
Tolerantie
± 0,1 nH
Grootte / afmetingen
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,013" (0,33mm)