LQM18PH4R7MFRL
Productnummer DigiKey
490-LQM18PH4R7MFRLTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-LQM18PH4R7MFRLCT-ND - Cut Tape (CT)
490-LQM18PH4R7MFRLDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LQM18PH4R7MFRL
Beschrijving
FIXED IND 4.7UH 620MA 550 MOHM
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µH Afgeschermd Meerlaags Inductor 620 mA 550mOhm 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
LQM18PH4R7MFRL Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR)
550mOhm
Fabr.
Frequentie - zelfresonerend
40MHz
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Frequentie inductie - test
1 MHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,037" (0,95mm)
Stroom - verzadiging
70mA