LQM18PH2R2MFRL
Productnummer DigiKey
490-LQM18PH2R2MFRLTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-LQM18PH2R2MFRLCT-ND - Cut Tape (CT)
490-LQM18PH2R2MFRLDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LQM18PH2R2MFRL
Beschrijving
FIXED IND 2.2UH 750MA 375 MOHM
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µH Afgeschermd Meerlaags Inductor 750 mA 375mOhm max. 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
LQM18PH2R2MFRL Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR)
375mOhm max.
Fabr.
Frequentie - zelfresonerend
70MHz
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Frequentie inductie - test
1 MHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,037" (0,95mm)
Stroom - verzadiging
150mA