LQM18PH1R0MFRL
Productnummer DigiKey
490-LQM18PH1R0MFRLTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-LQM18PH1R0MFRLCT-ND - Cut Tape (CT)
490-LQM18PH1R0MFRLDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LQM18PH1R0MFRL
Beschrijving
FIXED IND 1UH 950MA 250 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µH Afgeschermd Meerlaags Inductor 950 mA 250mOhm max. 0603 (1608 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LQM18PH1R0MFRL Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR)
250mOhm max.
Fabr.
Frequentie - zelfresonerend
100MHz
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
1 MHz
Type
Meerlaags
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
0603
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,037" (0,95mm)
Stroom - verzadiging
360mA