LQM18PH1R0MFRL | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | LQM18PH1R0MFRL |
Beschrijving | FIXED IND 1UH 950MA 250 MOHM SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 19 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 1 µH Afgeschermd Meerlaags Inductor 950 mA 250mOhm max. 0603 (1608 metrisch) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | LQM18PH1R0MFRL Modellen |
Categorie | DC-weerstand (DCR) 250mOhm max. |
Fabr. | Frequentie - zelfresonerend 100MHz |
Serie | Klasse AEC-Q200 |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 150°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 1 MHz |
Type Meerlaags | Type montage Opbouwmontage |
Materiaal - kern | Verpakking / doos 0603 (1608 metrisch) |
Inductantie | Apparaatpakket leverancier 0603 |
Tolerantie ±20% | Grootte / afmetingen 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Nominale stroom (A) | Hoogte - geplaatst (max.) 0,037" (0,95mm) |
Stroom - verzadiging 360mA | Basisproductnummer |