LQG15HN4N7S02D
Productnummer DigiKey
490-1080-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-1080-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1080-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LQG15HN4N7S02D
Beschrijving
FIXED IND 4.7NH 700MA 160 MOHM
Gedetailleerde beschrijving
4.7 nH Niet afgeschermd Meerlaags Inductor 700 mA 160mOhm max. 0402 (1005 metrisch)
EDA/CAD-modellen
LQG15HN4N7S02D Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR)
160mOhm max.
Fabr.
Q bij freq.
8 @ 100MHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
6GHz
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 MHz
Tolerantie
± 0,3 nH
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,022" (0,55mm)