LQG15HN1N8S02D
Productnummer DigiKey
490-1076-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-1076-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1076-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LQG15HN1N8S02D
Beschrijving
FIXED IND 1.8NH 900MA 80 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.8 nH Niet afgeschermd Meerlaags Inductor 900 mA 80mOhm max. 0402 (1005 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LQG15HN1N8S02D Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR)
80mOhm max.
Fabr.
Q bij freq.
8 @ 100MHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
6GHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 MHz
Type
Meerlaags
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
0402 (1005 metrisch)
Tolerantie
± 0,3 nH
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,022" (0,55mm)