LLL185R71H222MA01L is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Murata Electronics
Op voorraad: 10.000
Gegevensblad
2200 pF ±20% 50V Keramische condensators X7R 0306 (0816 metrisch)
LLL185R71H222MA01L
Productnummer DigiKey
490-4311-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-4311-1-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LLL185R71H222MA01L
Beschrijving
CAP CER 2200PF 50V X7R 0306
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LLL185R71H222MA01L Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabr.
Functies
Lage ESL (omgekeerde geometrie)
Serie
Toepassingen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Type montage
Status onderdeel
Verouderd
Verpakking / doos
0306 (0816 metrisch)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,032" L x 0,063" B (0,80mm x 1,60mm)
Tolerantie
±20%
Dikte (max.)
0,024" (0,60mm)