LLL185R70J224MA01L
Productnummer DigiKey
490-4323-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-4323-1-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LLL185R70J224MA01L
Beschrijving
CAP CER 0.22UF 6.3V X7R 0306
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
0.22 µF ±20% 6,3V Keramische condensators X7R 0306 (0816 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LLL185R70J224MA01L Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabr.
Functies
Lage ESL (omgekeerde geometrie)
Serie
Toepassingen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Type montage
Status onderdeel
Verouderd
Verpakking / doos
0306 (0816 metrisch)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,032" L x 0,063" B (0,80mm x 1,60mm)
Tolerantie
±20%
Dikte (max.)
0,024" (0,60mm)