GRM32EC80E337ME05L
Productnummer DigiKey
490-13972-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-13972-1-ND - Cut Tape (CT)
490-13972-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GRM32EC80E337ME05L
Beschrijving
CAP CER 330UF 2.5V X6S 1210
Standaard levertijd fabrikant
29 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
330 µF ±20% 2,5V Keramische condensators X6S 1210 (3225 metrisch)
EDA/CAD-modellen
GRM32EC80E337ME05L Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
1210 (3225 metrisch)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerantie
±20%
Dikte (max.)
0,110" (2,80mm)