GRM1885C1H102JA01D
Productnummer DigiKey
490-1451-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-1451-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1451-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GRM1885C1H102JA01D
Beschrijving
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0603
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1000 pF ±5% 50V Keramische condensators C0G, NP0 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
GRM1885C1H102JA01D Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerantie
±5%
Dikte (max.)
0,035" (0,90mm)