GRM15XR71C103KA86D
Productnummer DigiKey
490-6370-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-6370-1-ND - Cut Tape (CT)
490-6370-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GRM15XR71C103KA86D
Beschrijving
CAP CER 10000PF 16V X7R 0402
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10000 pF ±10% 16V Keramische condensators X7R 0402 (1005 metrisch)
EDA/CAD-modellen
GRM15XR71C103KA86D Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerantie
±10%
Dikte (max.)
0,012" (0,30mm)