GRM155R71C104KA88J
Productnummer DigiKey
490-6328-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-6328-1-ND - Cut Tape (CT)
490-6328-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GRM155R71C104KA88J
Beschrijving
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
0.1 µF ±10% 16V Keramische condensators X7R 0402 (1005 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
GRM155R71C104KA88J Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Toepassingen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerantie
±10%
Dikte (max.)
0,022" (0,55mm)